“Форум-інвест”
Головна сторінка Карта сайту Зворотній зв'язок
Продукція

   НОВОБУДОВИ
   НОВИНИ
   ЕКСКЛЮЗИВНерухомість

інвестиційні проекти

послуги

про компанію


   НОВИНИФорум ДС — твій надійний партнер у будівництві!


До уваги інвесторів:

25 лютого 2009 року об 11.00 на будівельному майданчику за адресою: пр-т Перемоги, 115-а відбудеться зустріч керівництва ТОВ «Форум-Інвест» з інвесторами, метою якої буде обговорення планів та перспектив Компанії.

До уваги інвесторів:

 

31.10.2008г. Президентом України був підписаний Закон №639-VI «Про першочергові заходи по запобіганню негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України», результати виконання якого позитивним чином вплинуть на розвиток будівельної галузі як в Україні, так і безпосередньо в Києві. Зокрема, передбачається створення Стабілізаційного фонду, частина ресурсів якого у формі кредитних засобів буде направлена на фінансування будівництва нерухомості.

На підставі ст.1 вищезгаданого Закону України створена робоча група з питань стабілізації роботи будівельної галузі, до складу якої увійшов один з власників компанії «Форум-Інвест». На зустрічі робочої групи з прем'єр-міністром України Ю.Тимошенко був озвучений наступний ряд пропозицій:

  • дофінансування за допомогою Держави незавершених об'єктів будівництва (у кредитній формі або через пайову участь);
  • відновлення кредитування фізичних осіб під покупку житлової нерухомості з одночасним введенням мораторію на підвищення ставок по іпотеці по раніше виданих кредитах; - корекція вартості будматеріалів шляхом зниження рентабельності підприємств по виробництву будматеріалів до 15%;
  • введення кримінальної відповідальності для чиновників за несвоєчасну видачу дозвільної документації; спрощення дозвільної системи. Пропозиції ТОВ «Форум-Інвест» по бюджетному фінансуванню будівельних об'єктів направлені на адресу КМУ 10 листопада 2008 р.,

ІІ. Новини з будмайданчиків ТОВ «Форум-Інвест» станом на 15 листопада 2008 року:

Пр-т Перемоги, 115а: розпочато роботи по налагодженню зовнішніх мереж теплопостачання по вул. Верховинній і по вул. Кричевського (роботи виконуються спільно з будівельною компанією «Контакт-Інвест», яка реалізує проект «Вікторія» за адресою пр-т.Перемоги, 119).

Вул. Краснова, 19: проводяться роботи по утепленню фасаду об'єкту і укладанню крівлі.

Вул. Васильківська, 31/17: завершується будівництво 10 поверху 5 секції комплексу. Ведуться внутрішні роботи (прокладка комунікацій) на 6,7,8 секціях.Як придбати квартиру?

Зроблено вCopyright © 2003–2007 “Форум Інвест”
info@foruminvest.com.ua